پشتیبانی 24 ساعته 09026404026
02172475
عضویت
ورود

خدمات و محصولات

محصولات و خدمات فراز سی آر اس

فراز سی آر اس یک سامانه‌ی جامع فروش آنلاین محصولات سفر است. فراز سی آر اس با سیستم پیشرفته و کاملاً آنلاین جستجو و رزرو خود، بهترین تأمین‌کننده‌ی خدماتی مانند رزرو هتل، بلیت هواپیما و بلیت قطار برای مجریان تور و آژانس‌های مسافرتی است. با یک استاک قوی از بلیت‌های هواپیما و قطار و نیز اتاق‌های هتل، به شما اطمینان می‌دهیم هر آنچه می خواهید می‌توانید اینجا پیدا کنید. با تنوع بالا و قیمت‌های مناسب به شما اطمینان خاطر می‌دهیم که با کمک فراز سی آر اس می‌توانید همه‌ی مشتریان خود را راضی کنید. البته که ما همین‌جا متوقف نمی‌شویم؛ از تلاش مستمر برای ارتقای سطح خدمات و پربارتر کردن سبد محصولاتمان، دست برنخواهیم‌داشت.

هتل‌ها

فراز سی آر اس، با هزاران گزینه‌ی اقامتی شامل مقاصد پرمسافر ایران و دنیا، شما را قادر می‌سازد پیشنهادهایی باارزش، درخور و قابل اعتماد به مشتریان خود ارائه کنید. همواره بهترین انتخاب را به آنها ارائه خواهیدکرد. با نشان دادن گزینه‌های در دسترس (بدون هیچ مورد on-request) فراز سی آر اس تضمین می‌کند هر اتاقی که انتخاب کنید ۱۰۰٪ قابل خرید خواهدبود. به‌علاوه، با ارائه‌ی بهترین قیمت‌ها، بهترین راه حل را برای فرایند رزرو هتل به شما ارائه می‌کنیم.

پروازها

فراز سی آر اس برای شما دسترسی به گنجینه‌ای ارزشمند از پروازهای معتبرترین خطوط هوایی دنیا را به ارمغان می‌آورد. KLM، Lufthansa، Austrian airlines، Air Asia، Alitalia، Emirates، Turkish Airlines، Oman Airways، Fly Dubai، Thai Airways، Azerbaijan Airlines، AtlasGlobal، Air Arabia و... . یافتن پرواز مناسب و مورد پسند مسافر در استاک فراز سی آر اس تضمین‌شده است و این پروازها به صورت آنی و ۱۰۰٪ قابل خرید هستند. استاک ما در حال حاضر پروازهای داخلی ایران، پروازهای بین‌المللی از مبدأ و به مقصد تهران، پروازهای بین‌المللی داخل اروپا و پروازهای LCC را شامل می‌شود.

بلیت قطار

فراز سی آر اس طیف گسترده‌ای از بلیت‌های قطار را در اختیار شما قرار می‌دهد تا مسافران‌تان برای گشت‌وگذار در مقاصد اعجاب‌انگیز با قطار، انعطاف، راحتی و تنوع را لمس کنند. می‌توانید، علاوه بر بلیت قطارهای داخلی ایران، در اتحادیه‌ی اروپا، بریتانیا، اسکاندیناوی، ژاپن، استرالیا و امریکای شمالی بلیت قطار رزرو و خریداری کنید. می‌توانید پاسخ‌گوی تمام نیازهای مسافران باشید.

بیمه‌ی مسافرتی

تأمین اطمینان خاطر مسافران خود را آنلاین تجربه کنید. در سامانه‌ی فراز سی آر اس می‌توانید بیمه‌ی مسافران خود را هم آنلاین خریداری کنید. خدمات بیمه‌ای فراز سی آر اس از شرکت معتبر بیمه سامان دریافت می‌شود. با بهترین شرایط و با قیمت مناسب مسافران خود را بیمه کنید تا با خاطری آسوده و زیر چتر حمایت بیمه از سفر خود لذت ببرند.

ترانسفر و بلیت اتوبوس داخلی

خدمات ترانسفر با بهترین اتوموبیل‌ها و بهترین قیمت‌ها را در سامانه‌ی فراز سی آر اس به صورت آنلاین و به راحتی رزرو کنید. راحتی و آسایش در نقل‌وانتقال مهمانان از هتل به فرودگاه و بالعکس را به صورت آنلاین تجربه کنید. همچنین بلیت اتوبوس‌های بین‌شهری از تمام نقاط ایران به همه‌ی مقاصد را در سامانه‌ی فراز سی آر اس به راحتی جست‌وجو و رزرو کنید. با پرداخت آنلاین بلیت مورد نظر را خریداری و صندلی مسافر را هم انتخاب نمایید.

مرکز پشتیبانی

فراز سی آر اس دو نوع سرویس پشتیبانی برای شما در نظر گرفته‌است. یک مرکز تماس ۲۴ساعته که تلفنی در دسترس است. می‌توانید برای هر گونه مشکل یا سؤالی که دارید در هر لحظه کمک و مشاوره‌ دریافت کنید. به‌علاوه می‌توانید از سامانه‌ی تیکتینگ استفاده نموده و به صورت مستند پرسش و پاسخ داشته‌باشید. می‌توانید در سامانه‌ی تیکتینگ، تیکت خود را ثبت و از طریق ایمیل پاسخ مکتوب دریافت کنید. پشتیبانی هرگز قطع نخواهدشد.