پشتیبانی ۲۴ ساعته 09219601487
02172475
info[at]farazcrs.ir
ثبت نام
ورود

ویژگی های فراز سی آر اس

تجربه و اعتبار

تجربه‌ی همکاری خود را با فراز سی آر اس با اعتماد آغاز کنید. شما با شرکتی معتبر قرارداد رسمی امضا می‌کنید و با پشتیبانی آژانس معتبر و شناخته‌شده‌ی سفرهای کهکشانی، می‌توانید روی تجربیات ما در بازار توریسم ایران حساب کنید. تعداد زیادی از مراکز معتبر دولتی و خصوصی از جمله: شرکت گروه سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی و گردشگری ایران (سمگا)، بانک گردشگری، بیمه‌ی ایران، شرکت گسترش صنایع و معادن ماهان (سهامی عام)، اتاق بازرگانی تهران، اتاق بازرگانی ایران، شرکت سرمایه‌گذاری ایران و … خدمات مسافرتی خود را از سفرهای کهکشانی دریافت می‌کنند. همچنین این مجموعه با تأمین استاک بسیاری از آژانس‌های مسافرتی کشور، تجربه‌ی بالایی در بازار B2B دارد.

عملیات کاملاً آنلاین

در سامانه‌ی فراز سی آر اس همه‌ی عملیات پردازش به طور پیوسته و موزون در یک بستر بر پایه‌ی وب، آنلاین صورت می‌پذیرد. آژانس‌های گردشگری و مسافرتی پنل آنلاین خود را خریداری نموده و تمام عملیات جستجو، رزرو، خرید و پرداخت در این پنل الکترونیک انجام شده و هیچ فرایند دستی‌ای در کار نیست. تمام پرداخت‌ها از طریق درگاه متصل به شبکه‌ی شتاب انجام می‌شوند. به‌علاوه، از آنجا که فراز سی آر اس یک سامانه‌ی کاملاً تحت وب است، نیازی به نصب هیچ نوع نرم‌افزاری نیست.

دسترسی و اطمینان ۱۰۰٪

برای هر مقصدی و هر زمانی، در ‌فراز سی آر اس دسترسی به بلیت قطار، هواپیما، هتل و سایر محصولات و خدمات تضمین‌شده است. می‌توانید بهترین گزینه‌ها را در اختیار مشتریان خود، با سلیقه‌ها و نیازمندی‌های گوناگون، قرار دهید؛ وقتی بلیت یا هتلی انتخاب شد، با پرداخت آنلاین، درجا خرید آن ۱۰۰٪ قطعی می‌شود. تمامی گزینه‌های وب‌سایت ما قطعی و قابل رزرو و خرید ۱۰۰٪ هستند.

هزینه‌ی پایین

قیمت‌ها در سامانه‌ی فراز سی آر اس در مقایسه با سایر تأمین‌کنندگان حقیقتاً پایین است. این قیمت‌های پایین برای آژانس‌های مسافرتی و مؤسسات گردشگری بسیار سودمند بوده و می‌تواند به آنها کمک کند حاشیه‌ی سود خود را بهبود ببخشند. پروازهای کم‌هزینه‌ی LCC‌ نیز در سامانه قابل جستجو هستند. هزینه‌ها را کاهش دهید، ارزان‌تر بفروشید، بیشتر بفروشید!

پشتیبانی ۲۴ساعته‌ی واقعی

با ‌فراز سی آر اس هرگز تنها نخواهیدبود. در هر ساعتی از شبانه‌روز حتی در روزهای تعطیل، هر مشکل یا سؤالی که داشته‌باشید، می‌توانید با واحد پشتیبانی تماس گرفته و مشکل خود را حل کنید. تیم کارشناسان خبره‌ی ما آماده‌اند تا پاسخ شما را داده و تا حل کامل مشکل پیگیری نمایند. پشتیبانی ۲۴ساعته، حقیقی و همیشگی است.

میز پشتیبانی (سامانه‌ی تیکتینگ)

چنانچه بخواهید این کار را به صورت مستند انجام دهید یا مشکل‌تان فوری نباشد، می‌توانید از طریق میز پشتیبانی تیکت ثبت کنید. مشکل خود را کتباً در وب‌فرم ثبت می‌کنید؛ کارشناسان درخواست شما را بررسی و از طریق ایمیل به شما پاسخ خواهندداد.

سهولت شرایط استفاده

شما می‌توانید به‌راحتی سامانه‌ی فراز سی آر اس را به گردش کار خود اضافه کنید. سامانه برای شما حداقل خرید تعیین نکرده‌است. همه‌چیز به خودتان بستگی دارد. پرداخت آنلاین با کارت‌های عضو شتاب هم کار شما را آسان‌تر می‌کند.

یکپارچگی و کمال

با امضای قرارداد، فراز سی آر اس، پنلی آنلاین در اختیار شما قرار می‌دهد که دربرگیرنده‌ی دنیای بیکرانی از محصولات و خدمات سفر است. طیف گسترده‌ای از محصولات و خدمات در این پنل آنلاین در اختیار شما خواهدبود. سبد کاملی از محصولات و خدمات داخلی و خارجی در دستان شما خواهدبود. می‌توانید در همان پنل اکانت‌های شخصی متعدد برای کارکنان خود تعریف کرده و فعالیت آنها را لحظه به لحظه با جزئیات تحت نظارت داشته‌باشید.