پشتیبانی ۲۴ ساعته 09219601487
02172475
info[at]farazcrs.ir
ثبت نام
ورود

درباره ما

فراز سی آر اس یک تأمین‌کننده‌ی جامع خدمات برای مؤسسات گردشگری و مسافرتی است. با پشتیبانی فنی سفرهای کهکشانی، یکی از آژانس‌های معتبر و شناخته‌شده، فراز سی آر اس راه‌کاری مناسب برای ارتقای کسب‌وکار شماست؛ یک سامانه‌ی آنلاین تحت وب برای جست‌و‌جو و رزرو خدمات و محصولات سفر و گردشگری. ما نیاز شما را می‌شناسیم و دقیقاً آنچه را مورد نیاز شماست هدف خود قرار داده‌ایم. فراز سی آر اس سامانه‌ای پویا و دائماً در حال رشد است و مجموعه‌ی غنی محصولات و خدمات ارائه‌شده در وب‌سایت آن (شامل محصولات سایت‌های Travel Fusion، Amadeus و ACP Rail)، همواره به صورت آنلاین در دسترس بوده و به‌روزرسانی می‌شود. تمامی گزینه‌های این مجموعه ۱۰۰٪ قابلیت رزرو قطعی دارند.
فراز سی آر اس با کوله‌باری از تجربه در بازار B2B گردشگری ایران، تحت پشتیبانی فنی شرکت مسافرتی سفرهای کهکشانی است که تأمین‌کننده‌ی استاک بسیاری از آژانس‌های معتبر ایران است. همچنین بسیاری از مراکز معتبر دولتی و خصوصی از جمله: شرکت گروه سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی و گردشگری ایران (سمگا)، بانک گردشگری، بیمه‌ی ایران، شرکت گسترش صنایع و معادن ماهان (سهامی عام)، اتاق بازرگانی تهران، اتاق بازرگانی ایران، شرکت سرمایه‌گذاری ایران و … خدمات مسافرتی خود را از سفرهای کهکشانی دریافت می‌کنند. روابط ما همواره بر اساس ارزش‌های بنیادی‌مان یعنی اعتماد متقابل و منافع مشترک بوده‌است.
فراز سی آر اس تیمی از متخصصان خبره و خلاق را گردهم آورده که با تلاشی خستگی‌ناپذیر این سامانه را راه‌اندازی کرده و نگهداری و به‌روزرسانی آن را به عهده گرفته‌اند. این گروه از هر فرصتی برای ارتقای این سامانه و خدمات آن استفاده می‌کنند و همواره در پی به‌روزرسانی و بهبود اثربخشی سامانه هستند. از این گذشته این مجموعه همواره برای پشتیبانی و کمک به مرتفع شدن مشکلات فنی و پاسخ‌گویی به سؤالات مشتریان محترم آمادگی دارد. تعهد ما به شما با فروش محصول پایان نمی‌یابد، بلکه تازه آغاز می‌شود.
فراز سی آر اس یک ساختار پویا و روبه‌رشد است که همیشه اراده‌ی پیشرفت و بهتر شدن را برای خود حفظ می‌کند. سیاست ما تأمین خدمات و محصولات دست‌اول، کم‌هزینه و همواره به‌روز با هدف ارزش‌آفرینی، ایجاد اعتماد بیشتر و حرکت به سوی کمال است. علاوه بر این، تلاش ما بی‌وقفه بر یافتن و خلق راه‌کارهای بهتر و افزودن محصولات و خدمات مدرن‌تر به سامانه است. ما به تحقیقات و مطالعات خود ادامه می‌دهیم و از نظرات سازنده‌ی شما همراهان گرامی استقبال می‌کنیم.


اعضای هیئت مدیره

امیررضا جهانگیری

رییس هیئت مدیره

رضا حاجی ابراهیمی

نایب رییس هیئت مدیره

محمد بهرامی

عضو هیئت مدیره

مهران مظفری مهر

عضو هیئت مدیره

آناهیتا علیزاده

عضو هیئت مدیره